(c) dess by Lea...

Přijímám přihlášky do Podzimního a Lesního klanu. Přihlášku pro Podzimní najdete zde a pro Lesní zde.


*Blog by měl procházet úpravami.*

...ale Kim je nejlínější kůže široko daleko.

Ano, já vím, to tempo opravování je hroznýé, ale musím se ospravedlnit! Vy byste nedostali
depku po tom, co větvičky křupali a kvalita úvozovek (i po Leuščině vysvětlení - za tenhle
čin bych ti měla postavit svatyni) se rovná -273,149806372 °C? Stručně řečeno se
BOJÍM otevřít novou kapitolu, protože se děsím dalších větviček, které jsou mimochodem
v poslední vydané části Příběhu Lesního klanu, která tu straší od září LOŇSKÉHO ROKU
(To jsem byla tak blbá?!), takže pokud se chcete pokochat....


Články opraveny až do konce prvního týdne února 2015.

V průběhu oprav do sebe nemusí příběhy klanů zapadat!


Prohlášení: Nepřivlastňuji si žádnou z postav E. Hunterové. Tento blog není psán za účelem zisku!

Kde se stala chyba?

27. července 2018 v 0:32 | Kim |  Informace
Předem se omlouvám všem, co neoplývají uměním základů angličtiny, neposlouchají Happier a dosud nepropadli černé magii seriálů. Angličtinu dříve či později zvládnete a od seriálů se držte co nejdál. Pro vaše dobro. Ale toho Sheerana si pusťte.

Čísla na teploměru pořád neklesala, i když už dávno táhlo k půlnoci. Možná na to měl vliv i přehřívající se počítač, ze kterého už dobré dvě hodiny vyhrávalo Happier od Eda Sheerana. Za počítačem se hrbila blondýnka, jejíž vlasy stále voněly stájí, i když tuto vůni už většinově přebil pach potu a smetanové omáčky, do níž se jí podařilo svoji hřívu při večeři namočit. Prokrastinovala. Vlastně už od té chvíle, co se naučila, co prokrastinace znamené. Což už je tedy nějaký ten pátek. Jenže teď byla i s prokrastinací v koncích. Možná, že by mohla otevřít po pár měsících zase svůj blog, kam logicky už pořádný čas živá duše nepáchla. Její prsty se rozběhli po klávesnici. Do okénka internetové prohlížeče naťukala písmeno 'a' a 'd' a stiskla 'enter'. Jenže místo očekáváné stránky se jí otevřelo vyhledávání Googlu. Chvíli na obrazovku nechápavě zírala.


Napodruhé si dala záležet a do vyhledávače naťukala celou adresu. Blog nebyl pryč. Naštěstí. Tedy možná. Ona už přece několikrát uvažovala o tom, že ho smaže. Ale když si všimla, jaké je aktuální téma týdne, pod který tento článek nakonec ani nezařadila, protože si to obsahově ani nezasloužil, věděla, že to nemůže být náhoda.


Zaúpěla. "Tak fajn, aspoň bys jim měla dát vědět, že tě nezabil Stínový klan."


*Hiro = úžasná komunita Warriors.*

(Někdo vám musí říct, že jste užasní...) 

*Baymax & Moriarty = Kim.*

Fajn, teď už vážně.


Víte jak božsky se na článcích tohohle typu člověk vyřádí?
To téma týdne jsem myslela smrtelně vážně, protože ta otázka je opravdu dobrá.

Kde se stala chyba?

Mohla bych říct, že za to všechno může Albatros, ale to bych byla doopravdy hnusná. Avšak (Avšak - Víte, jak je to boží slovo?) předpokládám, že ani vás nebaví čekat, až přeloží nový díl. (Ve svém nějvětším válečnickém období jsem zkoušela i anglickou verzi Warriors. Vzdala jsem to po prvním odstavci.) Takže mezi nimi čtete i jiné knihy (např. Magnus Chase - Nikdo nedokáže napsat čtivější knihu než strýček Rick.) a pak se vám stane taková věc, jako se stala mě. Máte hlavu plnou jiných fandomů a tak jeden opomenete. A najednou zjišťujete, že doma stále nemáte čtvrtý díl Válečníků a tak trochu opomínáte fandom, který vám představil svět fanfikcí. Žiju, ale to jediná věc, kterou můžu odpřísáhnout. (Vlastně vám můžu odpřísáhnout ještě to, že na konci srpna budu stepovat v OC Nový Smíchov a čekat na nového Magnuse.)

A pak se stala chyba ještě v gifech, za vzhled článků se omlouvám, blog nespolupracuje, ale vzhledem k tomu, že se na něj pouze práší se ani moc nedivím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 29. září 2018 v 14:42 | Reagovat

MaGNUs CHAsEeEeEEE aliAs MANGO CHEESE JE MŮJ CUTE BABY BOY A LOĎ MRTVÝCH AAAAH #ILOVEUNCLERICKWITHMYWHOLEHEART (promiň za můj výlev emocí, ale všechny knihy od ricka co existují miluju :,3333) Jo, na můj blog se taky dost práší, ale koukám že máš SPN gify a myslím, že bychom si měly hezky dlouho o všem tomhle popovídat, protože umírám touhou mt po svém boku další nadšenou duši jako jsem já tho~ :-D :-D
S láskou,
Leuš <33

2 Leuška Leuška | 16. listopadu 2018 v 20:15 | Reagovat

Come back... potřebuju si s někým povídat o Ricku Riordanovi bééé ;-;

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama